Privatumo politika

Įsigaliojimo data: 2023 m. liepos 31 d
Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. liepos 31 d

Šioje Privatumo politikoje aprašomos O po to, MB, Pagubės Sodų 23-ioji g. 10, LT-14286, Vilnius, el. paštas: info@opoto.lt, telefonas: +370 655 32605 apie Jūsų informacijos, kurią renkame Jums naudojantis mūsų svetaine ( https://opoto.lt/ ), rinkimą, naudojimą ir atskleidimą. Prisijungdami prie Paslaugos ar naudodamiesi ja, jūs sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama pagal šią privatumo politiką. Jei nesutinkate su tuo pačiu, nesijunkite ir nesinaudokite Paslauga.

Mes galime bet kada pakeisti šią privatumo politiką be išankstinio įspėjimo ir paskelbsime pataisytą privatumo politiką Paslaugoje. Patikslinta Politika galios 180 dienų nuo pataisytos Politikos paskelbimo Paslaugoje, o jūsų nuolatinė prieiga arba naudojimasis Paslauga po tokio laiko reikš, kad sutinkate su peržiūrėta Privatumo politika. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

MES RENKAME INFORMACIJA:
Mes rinksime ir tvarkysime šią asmeninę informaciją apie jus:

  • Vardas
  • El. paštas
  • Mobilusis

KAIP NAUDOJOME JŪSŲ INFORMACIJĄ:
Apie jus surinktą informaciją naudosime šiais tikslais:

  • Klientų atsiliepimų rinkimas
  • Palaikymas
  • Administracijos informacija
  • Tvarkyti klientų užsakymą

Jei norime naudoti jūsų informaciją kitais tikslais, paprašysime jūsų sutikimo ir jūsų informaciją naudosime tik gavę jūsų sutikimą ir tik tuo tikslu (-iais), kuriam (-iems) duoti sutikimą, nebent įstatymai privalo daryti kitaip.

KAIP DALIME JŪSŲ INFORMACIJA:
Mes neperduosime jūsų asmeninės informacijos jokiai trečiajai šaliai be jūsų sutikimo, išskyrus tam tikras toliau nurodytas aplinkybes:

Rinkodaros agentūros
Analizė
Reikalaujame, kad tokios trečiosios šalys asmeninę informaciją, kurią joms perduotume, naudotų tik tam tikslui, kuriam ji buvo perduota, ir nesaugotų jos ilgiau, nei reikia minėtam tikslui pasiekti.

Taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais: (1) siekdami laikytis taikomų įstatymų, taisyklių, teismo įsakymo ar kito teisinio proceso; (2) įgyvendinti jūsų sutartis su mumis, įskaitant šią privatumo politiką; arba (3) atsakyti į pretenzijas, kad jūsų naudojimasis Paslauga pažeidžia bet kokias trečiųjų šalių teises. Jei Paslauga ar mūsų įmonė bus sujungta ar įsigyta su kita įmone, jūsų informacija bus vienas iš turto, kuris bus perduotas naujajam savininkui.

JŪSŲ INFORMACIJOS SAUGOJIMAS:
Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją nuo 90 dienų iki 2 metų po to, kai naudotojai nutrauks savo paskyras arba tol, kol jos reikės tikslams, dėl kurių ji buvo surinkta, įgyvendinti, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Mums gali tekti saugoti tam tikrą informaciją ilgesnį laikotarpį, pvz., saugoti įrašus / teikti ataskaitas pagal galiojančius įstatymus arba dėl kitų teisėtų priežasčių, pvz., teisinių teisių vykdymo, sukčiavimo prevencijos ir kt. Likusi anoniminė informacija ir apibendrinta informacija, kurios nė viena jūsų neidentifikuoja (tiesiogiai ar netiesiogiai), gali būti saugoma neribotą laiką.

JŪSŲ TEISĖS:
Priklausomai nuo taikomų įstatymų, jūs galite turėti teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos ištaisyti ar ištrinti arba gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba prieštarauti aktyviam jūsų duomenų tvarkymui, prašyti mūsų pasidalinti (perkelti) jūsų asmeninę informaciją kitam subjektui, atšaukti bet kokį jūsų mums duotą sutikimą tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymų nustatytai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti svarbios pagal galiojančius įstatymus. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite parašyti mums adresu info@opoto.lt. Mes atsakysime į jūsų užklausą pagal galiojančius įstatymus.

Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite mums rinkti ar apdoroti reikiamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti reikalingais tikslais, jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis paslaugomis, kurioms buvo ieškoma jūsų informacijos.

Slapukai ir tt.
Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes naudojame šias technologijas, ir jūsų pasirinkimus, susijusius su šiomis sekimo technologijomis, skaitykite mūsų slapukų politiką.

SAUGUMAS:
Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad išvengtume mūsų kontroliuojamos jūsų informacijos praradimo, netinkamo naudojimo ar neteisėto pakeitimo. Tačiau, atsižvelgdami į būdingą riziką, negalime garantuoti absoliutaus saugumo, todėl negalime užtikrinti ar garantuoti jokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumo ir jūs tai darote savo rizika.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ NUORODOS IR JŪSŲ INFORMACIJOS NAUDOJIMAS:
Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldome mes. Ši privatumo politika neapima jokių trečiųjų šalių privatumo politikos ir kitos praktikos, įskaitant bet kurią trečiąją šalį, kuri valdo bet kurią svetainę ar paslaugą, kuri gali būti pasiekiama per Paslaugoje esančią nuorodą. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

SKUNDA / DUOMENŲ APSAUGOS PAREIGŪNAS:
Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl pas mus turimos jūsų informacijos tvarkymo, galite rašyti mūsų administracijai adresu Pagubės Sodų 23-ioji g. 10, LT-14286, Vilnius, el.paštas: info@opoto.lt. Išspręsime jūsų problemas pagal galiojančius įstatymus.

Privatumo politika, sukurta naudojant CookieYes.