Slapukų politika

Įsigaliojimo data: 2023 m. liepos 31 d
Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. liepos 31 d

Kas yra slapukai?
Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kas yra slapukai ir kaip juos naudojame, kokius slapukus naudojame, t. y. kokią informaciją renkame naudodami slapukus ir kaip ši informacija naudojama bei kaip valdyti slapukų nustatymus.

Slapukai yra maži tekstiniai failai, naudojami mažoms informacijos dalims saugoti. Jie saugomi jūsų įrenginyje, kai svetainė įkeliama į jūsų naršyklę. Šie slapukai padeda mums užtikrinti, kad svetainė tinkamai veiktų, saugesnė, geresnė vartotojo patirtis, suprasti, kaip veikia svetainė, ir analizuoti, kas veikia ir kur ją reikia tobulinti.

Kaip naudojame slapukus?
Kaip ir daugelyje internetinių paslaugų, mūsų svetainė naudoja pirmosios ir trečiosios šalies slapukus keliems tikslams. Pirmosios šalies slapukai dažniausiai reikalingi, kad svetainė tinkamai veiktų, ir jie nerenka jokių jūsų asmenį identifikuojančių duomenų.

Mūsų svetainėje naudojami trečiųjų šalių slapukai iš esmės yra skirti suprasti, kaip veikia svetainė, kaip sąveikaujate su mūsų svetaine, užtikrinti mūsų paslaugų saugumą, teikti jums aktualias reklamas ir apskritai suteikti jums geresnę ir geresnę vartotojo patirtį bei padėti paspartinti būsimą sąveiką su mūsų svetaine.

Mūsų naudojamų slapukų tipai

Tvarkyti slapukų nuostatas
Slapukų nustatymai

Galite bet kada pakeisti savo slapukų nuostatas spustelėdami aukščiau esantį mygtuką. Taip galėsite pakartotinai peržiūrėti sutikimo su slapukais reklamjuostę ir pakeisti savo nuostatas arba nedelsiant atšaukti sutikimą.

Be to, skirtingos naršyklės siūlo skirtingus metodus, kaip blokuoti ir ištrinti svetainių naudojamus slapukus. Galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte/ištrintumėte slapukus. Žemiau pateiktos nuorodos į palaikymo dokumentus, kaip valdyti ir ištrinti slapukus iš pagrindinių interneto naršyklių.

Jei naudojate bet kurią kitą žiniatinklio naršyklę, apsilankykite oficialiuose naršyklės palaikymo dokumentuose.

„CookieYes“ sugeneruota slapukų politika – slapukų politikos generatorius.